Fotbalové dresy levně,fotbalové dresy repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskemMost Popular
Fotbalové Dresy Arsenal levně podpoří tým, aby zavedl novou pomoc
Poté, co se Sanchez uchoval na letním přenosovém trhu, Arsenal dosud nedokončil smlouvu s čilskou hvězdou a zdá se, že ... ...

Proč byly Barcelona a Messi zpožděny po dobu 4 měsíců?

Rated: , 0 Comments
Total hits: 29
Posted on: 11/30/17

Minulá sobota Messi konečně podepsala formální smlouvu s Barcelonou, po několika událostech v posledních měsících může Barcelona prezident Batomeu nakonec vydechnout. Podle španělských médií není Messiho obnovení zpoždění rozhodnuto, nikoli předseda Barcelonské vlády, jen na oficiální podpis Messi, ale proto, že Barca a znovu projednal podmínky smlouvy, obě strany uzavřely novou smlouvu. Messi 13 let se připojil k Barceloně, tady je jeho jediný účinný klub! Messi také vyjádřil naději, že jeho kariéra bude strávit navždy v Barceloně a doufá, že odešle do Barcelony.Levné Dětské Fotbalové Dresy blahopřeje Barceloně k úspěšnému podpisu skvělých hráčů.

Španělské média odhalily tento proces: oba strany dosáhly předběžné dohody na začátku června, ale dohoda byla oficiálně oznámena počátkem července. Barcova smlouva s Lionel Messi byla obnovena do roku 2021 s porušením 300 milionů eur. V důsledku agendy však nebyla smlouva formálně podepsána. Messi nebyla ve Španělsku, ale v Argentině a po svatbě začala Messi svou dovolenou. Messi měl po návratu do klubu obnovit smlouvu, ale to tak nebylo. Důvodem je to, že Germain zaplatil smlouvu o 222 milionech eur, aby vykopal Neymara. Tváří v tvář takovým věcem, paní paní Barcelona, ​​myslí si, protože někdo je ochoten zaplatit za Neymar 222 milionů eur likvidované škody, které budou také ochotni zaplatit za Messi 300 milionů eur likvidované škody. Nejvyšší mosaz klubu v Barceloně nazýval otce Lionela Messiho a požadoval zvýšení smlouvy a nechtěli, aby byla vykopána další superstar.Dětské Fotbalové Dresy Barcelona Messi bude mít radost z nejlepších světových hráčů na další 4 roky.

Barceloně dal Dembélé smlouvu na 400 milionů eur, vyšší než Messiho původní smlouva. Celé léto Barcova špičková mosazka vyjednává s Masseyovým otcem o nové smlouvě a Barcový klub požaduje nárůst o 700 milionů eur, ale Messiho roční plat se zvýší. Obě strany vedou tajná jednání. Barcový klub řekl, že se nic nestalo a Messiin otec a jeho bratr se podepsali na oficiálním podpisu a fotografickém snímku. Ve skutečnosti však obě strany skutečně zahájily nové vyjednávání, červnová smlouva byla zrušena a nová smlouva byla nově definována. Smlouva bude účinná až poté, co ji Messi podepsala. Minulý týden, po čtyřměsíčním zpoždění, obě strany nakonec dospěly k dohodě, že Messi může volně jednat s jakýmkoli jiným klubem, jenom 1 měsíc odešel.Dětské fotbalové dresy s vlastním jménem, po fotbalové stopě Messi.

 >>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment

Login


Username:
Password:

forgotten password?